Kuvvet Macunu Ürün Görseli

Nasıl Kullanılır

Epimedium nasıl kullanılır?

Bu macunu ilişkinizden yaklaşık olarak 30 dakika  önce veya daha sonra 1 kaşık boyutlarında alarak genellikle tatlı kaşığı şeklinde alınması tercih edilir. Ürünün içerikleri arasında Epimedium – % 0,79, Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginkgo Biloba, Demir Dikeni, Kola Bitkisi, Vanilya, Bal Kabağı, tarçın, Soya Unu, Keçi Boynuzu, glikoz Şurubu, Dut Pekmezi, Süzme Çiçek Balı, Arı Sütü, Polen gibi formüller bulunmaktadır.

Bu macun piyasanın her zaman en çok tercih gören cinsel performans artırıcı ürünü olarak seçilebilmektedir. Yaklaşık olarak 15-20 kullanımlık olan bu macun dikkatli bir şekilde kullanılırsa etkisini sizlere de gösterebilir.

Bu ürün cinsel istek artırıcı, performans artırıcı, geciktirici gibi sorunlarınızın önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Kullanımı bakımından kolay olan bu etkili formüllü macunu sizler de elde edebilirsiniz. Farklı etkilere sahip ürünün bir arada toplanması ve etkili olması yönünden her zaman sizlere büyük bir rahatlık sunabilen bu macunu elde etmek için bizlere ulaşabilir ve rahatlıkla ayağınıza kadar getirtebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )